Contactinformatie

24 uur per dag, 7 dagen van de week!

Frissen Groen techniek 24-7 bereikbaar



Buiten onze openingstijden, zijn we bereikbaar op ons algemeen telefoonnummer: 043-6089 200.
Op dit telefoonnummer kunt u ons 24 uur per dag, 7 dagen van de week bereiken!

Adresgegevens

Frissen Groen Techniek BV  
Postbus 123
6300 AC Valkenburg aan de Geul

Bezoekadres
De Valkenberg 15
6301 PM Valkenburg aan de Geul

Contactinformatie Tuin en Park

Tuin en Park  Contactpersoon  Doorkiesnummer 
  E-mailadres  Mobiel nummer 
     
Verkoop professioneel  Luc Frissen  0031 (0)43-6089215 
  l.frissen@frissen.nl  0031 (0)6-53291149 
 
Thies Rademakers 0031 (0)43-6089251 
t.rademakers@frissen.nl 0031 (0)6-29159188
 
 
Verkoop showroom Raimond Wolters 0031 (0)43-6089212
r.wolters@frissen.nl
 
 
Verkoop binnendienst Chantal Beenkens 0031 (0)43-6089265
c.beenkens@frissen.nl
      

  Jill Simons      0031 (0)43-6089207
  j.simons@frissen.nl  
     
Vanity Vanwersch 0031 (0)43-6089265
v.vanwersch@frissen.nl
 
Service manager René Wetzels 0031 (0)43-6089230
r.wetzels@frissen.nl 0031 (0)6 15493006
 
 
Parts manager  Richard Vaessen 0031 (0)43-6089264
  r.vaessen@frissen.nl 0031 (0)6 20429257
 
 
Service-planner Marco Collaris 0031 (0)43-6089222
m.collaris@frissen.nl
 
Edward Vanderheijden 0031 (0)43-6089231
e.vanderheijden@frissen.nl
 
Aanname onderhoud balie Edward Vanderheijden 0031 (0)43-6089231
e.vanderheijden@frissen.nl
 
 
Verkoop-inkoop onderdelen Piet Niessen 0031 (0)43-6089221
p.niessen@frissen.nl
 
 
Verhuur Camiel van den Hove 0031 (0)43-6089252
c.vandenhove@frissen.nl

Contactinformatie Grondverzet

Grondverzet  Contactpersoon  Doorkiesnummer 
  E-mailadres Mobiel nummer 
     
Verkoop Thies Rademakers 00 31 (0)43-6089251
t.rademakers@frissen.nl 0031 (0)6 29159188
 
 
Verkoop binnendienst Chantal Beenkens 0031 (0)43-6089265
c.beenkens@frissen.nl
 
 
Service manager René Wetzels 0031 (0)43-6089230
r.wetzels@frissen.nl 0031 (0)6 15493006
 
 
Parts manager Richard Vaessen 0031 (0)43-6089264
r.vaessen@frissen.nl 0031 (0)6 20429257
 
 
Service-planner Edward Vanderheijden 0031 (0)43-6089267
e.vanderheijden@frissen.nl
 
 
Verkoop-inkoop onderdelen Jo Corten 0031 (0)43-6089252
j.corten@frissen.nl
 
 
Verkoop onderdelen Ruud Horbag 0031 (0)43-6089263
r.horbag@frissen.nl
 
 
Verhuur Camiel van den Hove 0031 (0)43-6089211
c.vandenhove@frissen.nl 0031 (0)6-52033928

Contactinformatie Laden en lossen

Laden en lossen Contactpersoon Doorkiesnummer 
  E-mailadres  Mobiel nummer 
 
Verkoop Frank Meewis  0031 (0)43-6089208
  f.meewis@frissen.nl  0031 (0)6-53998568 
 
 
Verkoop binnendienst  Chantal Beenkens  0031 (0)43-6089207 
  c.beenkens@frissen.nl   
   
 
Service manager René Wetzels 0031 (0)43-6089230
  r.wetzels@frissen.nl 0031 (0)6 15493006
 
 
Parts manager  Richard Vaessen 0031 (0)43-6089264
r.vaessen@frissen.nl 0031 (0)6 20429257
 
 
Service-planner Michiel Nijsten 0031 (0)43-6089267
  service@frissen.nl  
 
 
Verkoop-inkoop onderdelen Jo Corten 0031 (0)43-6089252
j.corten@frissen.nl
 
 
Verkoop onderdelen Ruud Horbag 0031 (0)43-6089263
r.horbag@frissen.nl

Contactinformatie Reiniging

Reiniging  Contactpersoon  Doorkiesnummer 
  E-mailadres  Mobiel nummer 
     
Verkoop Ben Keller 0031 (0)43-6089243 
  b.keller@frissen.nl  0031 (0)6-53533943 
 
 
Verkoop binnendienst  Frank Meewis  0031 (0)43-6089208 
f.meewis@frissen.nl
 
 
Service manager René Wetzels 0031 (0)43-6089230
r.wetzels@frissen.nl 0031 (0)6 15493006
 
 
Parts manager Richard Vaessen 0031 (0)43-6089264
  r.vaessen@frissen.nl 0031 (0)6 20429257
 
 
Service-planner           Michiel Nijsten 0031 (0)43-6089267

service@frissen.nl
 
 
Verkoop-inkoop onderdelen Jean Gubbels 0031 (0)43-6089253
j.gubbels@frissen.nl
 
 
Verhuur Camiel van den Hove 0031 (0)43-6089211
c.vandenhove@frissen.nl 0031 (0)6-52033928

Contactinformatie Gladheidsbestrijding

Gladheid Contactpersoon  Doorkiesnummer 
  E-mailadres  Mobiel nummer 
     
Verkoop  Luc Frissen  0031 (0)43-6089215
  l.frissen@frissen.nl  0031 (0)6-53291149
 
 
Verkoop binnendienst  Vanity Vanwersch 0031 (0)43-6089207 
v.vanwersch@frissen.nl
 
 
Service manager René Wetzels 0031 (0)43-6089230
r.wetzels@frissen.nl 0031 (0)6 15493006
 
 
Parts manager Richard Vaessen 0031 (0)43-6089264
r.vaessen@frissen.nl 0031 (0)6 20429257
 
 
Service-planner
   
 
Verkoop-inkoop onderdelen Jo Corten 0031 (0)43-6089252
j.corten@frissen.nl